Twitter Facebook
ASSITEJ

Hatodszor rendezik meg a kaposvári Gyermek- és Ifjúsági Színházi Biennálét


2012. április 24., 10:30

Images_11830
Fotó: Memlaur Imre
A Pál utcai fiúk - György Zoltán Dávid, Fábián Péter, Rácz Márkó, Benkó Bence, Deák Péter
Idén immáron hatodik alkalommal kerül megrendezésre Kaposvárott a Gyermek- és Ifjúsági Színházi ASSITEJ Biennálé. A 2012. május 7. és 12. közötti seregszemlén a legjobb magyar és külföldi gyermek- és ifjúsági előadások láthatók.

A VI. Kaposvári Nemzetközi Gyermek- és Ifjúsági Színházi Biennálé programja

2012. május 7., hétfő

10:00 Csiky Gergely Színház: Pál utcai fiúk (kritikánk itt)
helyszín: Csiky Gergely Színház, Nagyszínpad, időtartam: 150 perc, korosztály: 12+

10:00 Budapest Bábszínház: A hétfejű tündér
helyszín: Agóra – Együd Árpád Művelődési Központ, időtartam: 50 perc, korosztály: 5+

13:00 Színház – és Filmművészeti Egyetem, Bábszínész IV.: Olympos High School (kritikánk itt)
helyszín: szervezés alatt, időtartam: 105 perc, korosztály: 10+

14:30 Csiky Gergely Színház: Pál utcai fiúk
helyszín: Csiky Gergely Színház, Nagyszínpad, időtartam: 150 perc, korosztály: 12+

17:30 Nemzeti Színház: Náthán gyermekei (kritikánk itt)
helyszín: Csiky Gergely Színház, Stúdió, időtartam: 60 perc, korosztály: 12-16

Images_11759
Fotó: Dudás Ernő
Náthán gyermekei - Sinkó László, Kulka János, Hollósi Frigyes

2012. május 8., kedd

10:00 Les Métamorphoses Singulières/Le Grand Parquet/La Cie Graine de Vie: Wolfed Down (FR)
helyszín: Csiky Gergely Színház, Stúdió, időtartam: 50 perc, korosztály: 8+

11:30 Eszme Társulat: Szemenszedett mese
helyszín:Csiky Gergely Színház új próbaterem, időtartam: 45 perc, korosztály: 4+

13:00 Szputnyik Hajózási Társaság: Antigoné (kritikánk itt)
helyszín: szervezés alatt, időtartam: 2×50 perc, korosztály: 14-18

Images_7361
Fotó: Tóth Simon Ferenc
Antigoné - Fábián Gábor

18:00 Kabóca Bábszínház: Hüvelyk Matyi
helyszín: Csiky Gergely Színház, Stúdió, időtartam: 40 perc, korosztály: 4-12

2012. május 9., szerda

10:00 Hepp Trupp Családi Bábszínház: Bódog és Szomorilla
helyszín: Agóra – Együd Árpád Művelődési Központ, időtartam: 45 perc, korosztály: 4+

11:30 Csiky Gergely Színház: Osztályellenség (kritikánk itt)
helyszín: Csiky Gergely Színház, új próbaterem, időtartam: 60 perc, korosztály: 13+

Images_6078
Fotó: Memlaur Imre
Osztályellenség - Takács Géza, Kőrösi András

13:30 Teater Junge Generation Drezden: Nachtgeknister (D)
helyszín: Csiky Gergely Színház, Stúdió, időtartam: 60 perc, korosztály: 6+

15:00 Vojtina Bábszínház:Hamupipőke
helyszín: Csiky Gergely Színház, Nagyszínpad, időtartam: 65 perc, korosztály: 5+

16:30 Soltis Lajos Színház: Álomevők (kritikánk itt)
helyszín: Agóra – Együd Árpád Művelődési Központ, időtartam: 55 perc, korosztály: 12+

19:00 Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház: Bunyósszív (kritikánk itt)
helyszín: Csiky Gergely Színház, Stúdió, időtartam: 60 perc, korosztály: 14+

Images_11094
Fotó: Szlovák Judit
Bunyósszív - Németh Tibor, Bárdi Gergő

2012. május 10., csütörtök

10:00 Kárpátaljai Megyei Magyar Drámai Színház: A tekéntetes úr
helyszín: Csiky Gergely Színház, Nagyszínpad, időtartam: 55 perc, korosztály: 10-16

11:30 KÁVA Kulturális Műhely: Gubanc
helyszín: Agóra – Együd Árpád Művelődési Központ, időtartam: 120 perc, korosztály: 8-9

15:00 Ziránó Színház: Babszem Jankó
helyszín: Csiky Gergely Színház, új próbaterem, időtartam: 50 perc, korosztály: 7+

16:30 Mesebolt Bábszínház: Hoppláda
helyszín: Csiky Gergely Színház, Stúdió, időtartam: 55 perc, korosztály: 4-10

2012. május 11., péntek

Images_3357
Fotó: Puskel Zsolt
A gyáva - Kovács Krisztián
10:00 Harlekin Bábszínház: A huszárból lett király
helyszín: Csiky Gergely Színház, Stúdió, időtartam: 50 perc, korosztály: 7+

13:00 Nézőművészeti Kft.: A gyáva (kritikánk itt)
helyszín: szervezés alatt, időtartam: 2×60 perc, korosztály: 14+

13:00 Ciróka Bábszínház: Piros, Sárga, Kék
Helyszín: Csiky Gergely Színház, Stúdió, időtartam: 20+15 perc, korosztály: 0-4

15:00 Ciróka Bábszínház: Okker és Türkiz
helyszín: Csiky Gergely Színház, Nagyszínpad, időtartam: 50 perc, korosztály: 5+

16:00 La Baracca Theater: On-Off (IT)
helyszín: Csiky Gergely Színház, új próbaterem, időtartam: 40 perc, korosztály: 1-4

2012. május 12., szombat

10:00 Csiky Gergely Színház: Pán Péter
helyszín: Csiky Gergely Színház, Nagyszínpad, időtartam: 120 perc, korosztály: 7+

12:30 Méhes Csaba és a Brass in the Five: A rézerdő lakói
helyszín: Agóra – Együd Árpád Művelődési Központ, időtartam: 60 perc, korosztály: 4-10

14:00 Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház: Szentivánéji álom (kritikánk itt)
helyszín: Csiky Gergely Színház, Stúdió, időtartam: 2×45 perc, korosztály: 8+

Images_1450
Fotó: Szlovák Judit
Szentivánéji álom - Tóth József, Erdei Juli, Ruszina Szabolcs, Tisza Bea, Bodnár Zoltán, Megyes Melinda

Images_12986
16:00 La Baracca Theater: The Boat and the Moon (IT)
helyszín: Csiky Gergely Színház, új próbaterem, időtartam: 40 perc, korosztály: 1-4

19:00 Biennálé díjkiosztó
helyszín: Csiky Gergely Színház, Nagyszínpad

19:30. Csiky Gergely Színház: Finito
helyszín: Csiky Gergely Színház, Nagyszínpad

Címkék

0 hozzászólás