Még azt is meg tudjuk mutatni, HOL FOGSZ ÜLNI,
ha veszel egy nagy levegőt, és jelentkezel

ACCOUNT MANAGER (FMCG partnerek)
pozíciónkra!

Feladataid lennének
- a magyar web legnépszerűbb portáljainak – az Indextől a Totalcaron át a Femináig - hirdetési felületeinek értékesítése,
- profi kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel,
- új ügyfelek kezelése,
- kampányok menedzselése, átmenedzselése és újramenedzselése,
- ügyféltárgyalások lebonyolítása, prezentációk megtartása,
- szerződések átgondolt előkészítése.

Sikeresen vennéd az akadályokat, ha
- nem csak használod, de érted is az internetet,
- van némi értékesítési tapasztalatod,
- bátran prezentálsz, jól bánsz az emberekkel,
- és kötélből vannak az idegeid,
- és nem ijedsz meg, ha angolul kell megszólalnod.

Amire te biztosan számíthasz tőlünk:
- megbízható munkaadói háttér, példás fizetési fegyelem,
- elérhető értékesítési célok vonzó bónuszokkal,
- képzések, hogy folyamatosan fejlődj,
- motivált, jó fej munkatársak.

Ha szívesen dolgoznál nálunk, és szerinted megfelelsz a fentieknek, a részletes szakmai önéletrajzodat ide várjuk: hr[at]cemp.hu.